This Modern cocktail table is made to order. Hand polished to a fine luster, this Macassar table boasts two pull-out soft-close drawers and a mirrored top. A true feature piece, this table is perfect for a fine home.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New, made to order |
| Materials: | Macassar, Mirror |
| Height: | 18 in. (45.72 cm) |
| Width: | 60 in. (152.4 cm) |
| Depth: | 40 in. (101.6 cm) |
| Condition: | New, made to order |
| Style: | Modern |
| Other: | Lead time of 14-18 Weeks |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy

















