Modern Washed Finished Sideboard Barbara Barry Horizon Buffet
SKU: B-2088
Sideboards and Buffets, Console Tables
$11,000 In Stock
Modern Washed Finished Sideboard Barbara Barry Horizon Buffet. Beautiful sleek design with a washed distressed modern finish. Featuring 3 large pull out drawers with 2 doors including adjustable shelves. Completed with sleek metal brass plated hardware. Drawers include dark brown felted inserts.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Mahogany, Metal |
| Height: | 32 in. (81.28 cm) |
| Width: | 75 in. (190.5 cm) |
| Depth: | 22 in. (55.88 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy


























