Pair of Modern Tray Tables by Ralph Lauren
SKU: CE-2926
Pair of Modern Tray Tables by Ralph Lauren. With removable serving tray tops and a stainless steel x-base it is a perfect blend of functionality and beauty. The tray handles are finished in dark cherry, adding a last pop of contrast to the piece. A lovely addition to your busy interior.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | 2016 |
| Materials: | Wood, Stainless steel |
| Height: | 18 in. (45.72 cm) |
| Width: | 28 in. (71.12 cm) |
| Depth: | 18 in. (45.72 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Mid Century Modern, Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy

















