Ralph Lauren Tubular Polished Stainless Steel & Black Lacquer End Table
SKU: CE-3131
Ralph Lauren Tubular Polished Stainless Steel & Black Lacquer End Table. Table has polished stainless steel curved supports that flow into the gleaming hand polished black lacquer top and gable.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Stainless steel, Wood |
| Height: | 22.25 in. (56.52 cm) |
| Width: | 28 in. (71.12 cm) |
| Depth: | 15.75 in. (40.01 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy













