Custom Modern Porcelain Top Dining Table Curved Metal Pedestal
SKU: DS-5172
Dining Tables, Custom Dining Tables
$14,950 In Stock
Custom Modern Porcelain Top Dining Table Curved Metal Pedestal. Featuring a black porcelain top with curved corners and rounded geometric gunmetal finished cannon base.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Porcelain, Metal |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 96 in. (243.84 cm) |
| Depth: | 44.85 in. (113.92 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy
























