Custom Modern Porcelain Dining Table with Crystal Ice Top and Brass Angled Base
SKU: DS-5138
Custom Dining Tables, Dining Tables
$16,500
Custom Modern Porcelain Dining Table with Crystal Ice Top and Brass Angled Base.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Porcelain |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 108 in. (274.32 cm) |
| Depth: | 48 in. (121.92 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
| Other: | Lead times of 3-6 weeks |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy




















