Round Oak Side Table in Black Cerused Finish. Simplistic modern styling with a rustic inspiration. Featuring oak woods with cerused finish accenting the beautiful natural wood grains. Large round top with 6 clean cut angled legs. The perfect accent table for any space. New, made in the USA.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Oak |
| Height: | 24.5 in. (62.23 cm) |
| Width: | 26 in. (66.04 cm) |
| Depth: | 26 in. (66.04 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy



















