Pair of Modern Acrylic and Metal Side Tables. Modern unique designer end tables with a 1 ½” thick acrylic top on a black metal base.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Metal, Acrylic |
| Height: | 21.5 in. (54.61 cm) |
| Width: | 19.5 in. (49.53 cm) |
| Depth: | 19.5 in. (49.53 cm) |
| Condition: | Good |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy















