Pair of curved black modern end tables. Stunning curved waterfall design nightstand end tables with single top drawer and open shelf. Featuring sleek modern design in a high gloss hand polished black lacquered finish. Completed with modern brass hardware. Composed of mahogany woods, new, made in the USA.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Mahogany, Glass, Metal |
| Height: | 30.5 in. (77.47 cm) |
| Width: | 32 in. (81.28 cm) |
| Depth: | 18 in. (45.72 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
| Available Worldwide: | Contact for Price |
|---|























