Pair of Carrocel Custom Tonio Dining Chairs with Golden Accents
SKU: DC-5161
Dining Chairs, Accent Seating, Office Chairs
Pair of Carrocel Custom Tonio Dining Chairs with Golden Accents. Featuring soft indigo blue velvet with hand painted gold accents on feet.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Velvet, Wood |
| Height: | 30.5 in. (77.47 cm) |
| Width: | 24 in. (60.96 cm) |
| Depth: | 23.5 in. (59.69 cm) |
| Seat Height: | 19.75 |
| Condition: | New |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy
























