Modern Bronze Metal Floor Mirrors by Baker Furniture McGuire
SKU: LA-8143
$9,900 In Stock
Marmol Radziner designed for Baker McGuire floor mirror. Featuring bronze metal frame with stacked rattan curved design. Finished in a rustic silvery champagne color. Price is for pair, available individually.
| Country: | USA |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Metal, Mirror |
| Height: | 84 in. (213.36 cm) |
| Width: | 44 in. (111.76 cm) |
| Depth: | 3.75 in. (9.53 cm) |
| Condition: | Excellent |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy





















