Custom Modern White Console Table by Carrocel. Satin white lacquer finish with sleek modern styling. Perfect for entrance and hallways.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Wood |
| Height: | 34.25 in. (87 cm) |
| Width: | 48 in. (121.92 cm) |
| Depth: | 15 in. (38.1 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern, Contemporary |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy













