Custom Modern Round Marble Top Dining Table with Brass Detailing
SKU: CE-3300
Console Tables, Custom Dining Tables, Dining Tables
Custom Modern Round Marble Top Dining Table with Brass Detailing. Stunning Carrocel custom made dining table with Namibian white stone perched above a geometric stone and brass base.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Marble, Brass, Wood |
| Height: | 30.5 in. (77.47 cm) |
| Width: | 50 in. (127 cm) |
| Depth: | 50 in. (127 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern, Contemporary |
| Other: | Made to Order, Lead times of 12-18 Weeks |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy


















