Custom Modern Porcelain Black Dining Table with Geometric Pedestals
SKU: DS-5135
Custom Modern Porcelain Black Dining Table with Geometric Pedestals. With a Nero Marquino porcelain top sitting on top of double geometric pedestal bases with brass finished spheres. This table is custom crafted and made to order only.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New, Made to Order |
| Materials: | Porcelain, Wood |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 120 in. (304.8 cm) |
| Depth: | 50 in. (127 cm) |
| Condition: | New, Made to Order |
| Style: | Modern |
| Other: | Made to Order |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy
























