Custom Modern Nightstands End Tables by Carrocel. Featuring white lacquered drawer fronts with a sleek bronze base. Finished with a black painted glass top.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New |
| Materials: | Wood, Metal, Glass |
| Height: | 27 in. (68.58 cm) |
| Width: | 30 in. (76.2 cm) |
| Depth: | 20 in. (50.8 cm) |
| Condition: | New |
| Style: | Modern, Contemporary |
| Other: | Lead time of 12-14 Weeks |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy

















