Custom Modern Media Cabinet Sideboard by Carrocel
SKU: B-2033
Commodes, Dressers, Sideboards and Buffets
$22,500
Carrocel Custom made media cabinet with a stone top, finished with accent espresso wood and designer white lacquer. Cabinet has center doors for storage and side drawers for convenience.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New, Made to order |
| Materials: | Wood, Metal, Stone |
| Height: | 32 in. (81.28 cm) |
| Width: | 108 in. (274.32 cm) |
| Depth: | 18 in. (45.72 cm) |
| Condition: | New, Made to order |
| Style: | Modern |
| Other: | Lead times of 11-12 weeks |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy


























