Custom Cannon Modern Porcelain Top Dining Table
SKU: DS-5119
Dining Tables, Custom Dining Tables
$18,900
Carrocel Custom made porcelain top dining table. Featuring a black lacquered tapered wood edge and rounded geometric antique champagne finished base.
This Porcelain Stone is in Limited Supply, Price increase.
| Country: | Canada |
|---|---|
| Date of Manufacture: | New, Made to order |
| Materials: | Porcelain, Metal, Wood |
| Height: | 30 in. (76.2 cm) |
| Width: | 120 in. (304.8 cm) |
| Depth: | 50 in. (127 cm) |
| Condition: | New, Made to order |
| Style: | Modern |
Shipping for destinations located more than 100 km from our showroom are not automatically calculated at checkout.
A custom shipping quotation will be provided upon purchase, based on the size, weight, and delivery destination of the item(s).
For complete information regarding shipping options, delivery regions, and applicable policies, please review Carrocel’s Shipping & Delivery Policy


























